
Фільтр повітряний TOYOTA LAND CRUISER (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-02-292
477 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний TOYOTA LAND CRUISER (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436832
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-292 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 145 мм |
| Внутрішній діаметр | 109 мм |
| Зовнішній діаметр | 219.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, 4Runner |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 477 ₴

