
Фільтр повітряний TOYOTA AVENSIS (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-02-283
162 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний TOYOTA AVENSIS (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436827
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-283 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru, Toyota, BYD |
| Сумісність з моделлю | BRZ, F3R, Avensis, F3, Elise, GT 86, Exige, Corolla |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 162 ₴
