
Фільтр повітряний TOYOTA CAMRY (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-02-252
215 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний TOYOTA CAMRY (вир-во ASHIKA)
Картка: 1900452619
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-252 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 45.5 мм |
| Довжина | 317.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | RX, Highlander, Camry |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 193.2 мм |
- Ціна: 215 ₴

