
Фільтр повітряний VW GOLF VI 09-, JETTA III, IV 05- 2.5 V5 (вир-во KNECHT-MAHLE)
- Немає в наявності
- Код: LX2093
924 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VW GOLF VI 09-, JETTA III, IV 05- 2.5 V5 (вир-во KNECHT-MAHLE)
Картка: 6911436
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX2093 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 37.3 мм |
| Довжина | 427 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Beetle |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 131 мм |
- Ціна: 924 ₴

