
Фільтр повітряний VW T5 (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E587L
533 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VW T5 (вир-во Hengst)
Картка: 6911129
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E587L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 312 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Multivan, Transporter |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 533 ₴

