
Фільтр повітряний VW GOLF V, VI 1.4 06-, FABIA I, II 1.4 06- (вир-во UFI)
- Немає в наявності
- Код: 30.342.00
552 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VW GOLF V, VI 1.4 06-, FABIA I, II 1.4 06- (вир-во UFI)
Картка: 69101287802
Виробник: UFI
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.342.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 372 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Porter, Roomster, Golf, Toledo, Caddy, Altea, Leon, Octavia, Polo, Jetta, Cordoba, Rapid, Fabia |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 552 ₴

