
Фільтр повітряний TOYOTA LC PRADO, FJ CRUISER 4.0 10- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1293L
976 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний TOYOTA LC PRADO, FJ CRUISER 4.0 10- (вир-во HENGST)
Картка: 69101267967
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1293L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 317 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | Prado |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 236 мм |
- Ціна: 976 ₴

