
Фільтр повітряний TOYOTA RAV4 06-(вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1217L
502 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний TOYOTA RAV4 06-(вир-во HENGST)
Картка: 69101167406
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1217L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 252 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, Previa, Camry, ES, RAV4, Aurion, Evora, Venza |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 238 мм |
- Ціна: 502 ₴

