
Фільтр повітряний VW POLO 1.6, SKODA OCTAVIA 1.6 14- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1163L
591 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VW POLO 1.6, SKODA OCTAVIA 1.6 14- (вир-во HENGST)
Картка: 69101115850
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1163L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 206 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Golf, Caddy, Octavia, Polo, Yeti, Fabia, Jetta, Rapid |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 192 мм |
- Ціна: 591 ₴

