
Фільтр повітряний VW TOUAREG II, CAYENNE II 3.0-4.2 10- (вир-во KNECHT-MAHLE)
- Немає в наявності
- Код: LX2024/1
1 102 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VW TOUAREG II, CAYENNE II 3.0-4.2 10- (вир-во KNECHT-MAHLE)
Картка: 6900391912
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX2024/1 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 60.3 мм |
| Довжина | 387 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cayenne, Touareg |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 186 мм |
- Ціна: 1 102 ₴

