
Фільтр повітряний VW GOLF VI 09-, JETTA III, IV 05- 2.5 V5 (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E753L
812 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VW GOLF VI 09-, JETTA III, IV 05- 2.5 V5 (вир-во HENGST)
Картка: 69001838
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E753L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Beetle |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 812 ₴

