
Фільтр повітряний VAG (вир-во Mando)
- Немає в наявності
- Код: MMF015185
486 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VAG (вир-во Mando)
Картка: 69001302044
Виробник: MANDO
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MMF015185 |
| Виробник | Mando |
| Висота | 153 мм |
| Довжина | 164 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A1 |
| Ширина | 74 мм |
- Ціна: 486 ₴

