
Фільтр повітряний VAG 1.2-1.4 TSI 13- (вир-во KNECHT-MAHLE)
- Немає в наявності
- Код: LX3525
721 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VAG 1.2-1.4 TSI 13- (вир-во KNECHT-MAHLE)
Картка: 5310877091
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX3525 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 30.5 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Formentor, Caddy, Passat, Beetle, Ibiza, A3, Tiguan, Scirocco, Golf, Octavia, Jetta, Rapid, Q3, Touran, Toledo, A1, Superb, Leon, Polo, Yeti, Fabia |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 187 мм |
- Ціна: 721 ₴

