
Фільтр повітряний VW /U733 (вир-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100733P
343 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VW /U733 (вир-во CHAMPION)
Картка: 4611902126
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100733P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 282 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | California, Transporter |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 218 мм |
- Ціна: 343 ₴
