
Фільтр повітряний WA9567/AK372/1 (вир-во WIX-FILTERS)
- Немає в наявності
- Код: WA9567
487 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний WA9567/AK372/1 (вир-во WIX-FILTERS)
Картка: 4610505738
Виробник: WIX FILTERS
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9567 |
| Виробник | WIX Filters |
| Висота | 204 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 153 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo, Mazda |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, 3, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, C30, #3, C70, Kuga, Focus |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 487 ₴

