
Фільтр повітряний VW GOLF V WA6781/AP139/2 (вир-во WIX-FILTERS)
- Немає в наявності
- Код: WA6781
391 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VW GOLF V WA6781/AP139/2 (вир-во WIX-FILTERS)
Картка: 4610505730
Виробник: WIX FILTERS
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6781 |
| Виробник | WIX Filters |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Altea, Caddy, Passat, Eos, Beetle, A3, Tiguan, Scirocco, Golf, TT, Octavia, Jetta, Q3, Touran, Toledo, Superb, Leon, Yeti |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 136 мм |
- Ціна: 391 ₴

