
Фільтр повітряний TOYOTA LC, TUNDRA 4.7, 5.7 (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-02-263
384 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний TOYOTA LC, TUNDRA 4.7, 5.7 (вир-во ASHIKA)
Картка: 1900452630
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-263 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 296 мм |
- Ціна: 384 ₴

