
Колодка гальм. диск. OPEL MOVANO B 2.3CDTI 2010-, RENAULT MASTER IV 2010- задн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 494 499
1 853 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. OPEL MOVANO B 2.3CDTI 2010-, RENAULT MASTER IV 2010- задн. (вир-во Bosch)
Картка: 46351163570
Виробник: BOSCH
Матеріал: Низькометалев.
Контакт попередження про знос: з вбудованим датчиком зносу
Номер WVA: 25172
Висота, мм: 63,1
Ширина, мм: 163,9
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Товщина, мм: 18,1
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 90
Ширина пакування, см: 170
Довжина пакування, см: 110
Вага, кг: 1.2
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 499 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 63.1 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18.1 мм |
| Ширина | 163.9 мм |
- Ціна: 1 853 ₴
