
Колодка гальм. диск. CITROEN C4 (09/13-) передн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 494 695
1 701 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. CITROEN C4 (09/13-) передн. (вир-во Bosch)
Картка: 46351165139
Виробник: BOSCH
Сторона монтажу: спереду
Матеріал: Низькометалев.
Номер WVA: 25836
Висота, мм: 62,1
Ширина, мм: 155,2
Додаткова інформація 2: із затискачем поршня
Товщина, мм: 17
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 100
Ширина пакування, см: 100
Довжина пакування, см: 140
Вага, кг: 1.8
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 695 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 61.9 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Opel, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, Combo, Grand C4 Spacetourer, Partner, Berlingo |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 155.1 мм |
- Ціна: 1 701 ₴
