
Колодка гальм. диск. INFINITI FX, NISSAN X-TRAIL (T30) задн. (вир-во BREMBO)
- Немає в наявності
- Код: P 56 046
1 170 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. INFINITI FX, NISSAN X-TRAIL (T30) задн. (вир-во BREMBO)
Картка: 46351339491
Виробник: BREMBO
Сторона монтажу: ззаду
Гальмівна система: Akebono
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Номер WVA: 24088
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 1
Висота, мм: 37
Ширина, мм: 105
Товщина, мм: 14
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 81
Ширина пакування, см: 107
Довжина пакування, см: 91
Вага, кг: 0.77
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 56 046 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 37 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Samsung, Nissan, Infiniti, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Quest, Juke, Q50, Koleos, Pathfinder, 350Z, Pulsar, Ex, Teana, QM5, Qashqai, Tiida, EX, FX, G, Leaf, Grand Vitara, M37, M35, M45, QX50, Q60, Murano, Sentra, X-Trail |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 14 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 1 170 ₴
