
Колодка гальм. диск. BMW 5(F10) 523I-528I 2010- задн. (вир-во BREMBO)
- Немає в наявності
- Код: P 06 064
2 255 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. BMW 5(F10) 523I-528I 2010- задн. (вир-во BREMBO)
Картка: 46351339499
Виробник: BREMBO
Гальмівна система: TRW
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Висота 1 [мм]: 56
Номер WVA: 24562
Габаритна висота 2 [мм]: 62
Ширина, мм: 106
Додаткова інформація 2: з гвинтами гальмівного супорта
Товщина, мм: 18
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 90
Довжина пакування, см: 120
Вага, кг: 1.3
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 06 064 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота внутрішньої накладки | 56 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6, i8, 7-Series, Z4, X3 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 106 мм |
- Ціна: 2 255 ₴
