
Колодка гальм. Chevrolet Aveo передн. OLD CKKD-11 (вир-во CTR)
- Немає в наявності
- Код: GK0439
688 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Старий код: CKKD-11
Картка: 46351360827
Виробник: CTR
Сторона монтажу: спереду
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 60
Ширина пакування, см: 80
Довжина пакування, см: 135
Вага, кг: 1.37
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GK0439 |
| Виробник | CTR |
| Довжина | 133 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Chery |
| Сумісність з моделлю | Matiz, Spark, QQ |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 49.2 мм |
- Ціна: 688 ₴
