
Колодки гальм Lexus IS передн. OLD CKT-75 (вир-во CTR)
- Немає в наявності
- Код: GK1088
999 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Старий код: CKT-75
Картка: 46351361283
Виробник: CTR
Сторона монтажу: спереду
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 80
Довжина пакування, см: 170
Вага, кг: 1.81
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GK1088 |
| Виробник | CTR |
| Довжина | 154.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | IS |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 59.2 мм |
- Ціна: 999 ₴
