
Тормозные колодки VW T5 (7HM), T5 (7HB, 7HJ) задняя OLD CKVW-32 (пр-во CTR)
- Немає в наявності
- Код: GK1259
1 094 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Старий код: CKVW-32
Картка: 46351361299
Виробник: CTR
Сторона монтажу: ззаду
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 75
Довжина пакування, см: 140
Вага, кг: 1.2
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GK1259 |
| Виробник | CTR |
| Довжина | 116 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 58.6 мм |
- Ціна: 1 094 ₴
