
Колодка гальм. диск. IVECO DAILY передн. (вир-во LPR)
- Немає в наявності
- Код: 05P955
1 041 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. IVECO DAILY передн. (вир-во LPR)
Картка: 46351377090
Виробник: LPR
Сторона монтажу: спереду
Гальмівна система: BREMBO
№ артикула рекомендованого приладдя: KS0223
УКТВЭД: 0
Висота, мм: 66
Ширина, мм: 165
Товщина, мм: 17
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 90
Довжина пакування, см: 140
Вага, кг: 1.79
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P955 |
| Виробник | LPR |
| Висота | 66 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Iveco |
| Сумісність з моделлю | Mascott, Daily |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 165 мм |
- Ціна: 1 041 ₴
