
Колодка гальм. диск. FORD FOCUS MAZDA 3,5 OPEL VECTRA C, RENAULT LAGUNA задн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 495 216
1 031 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. FORD FOCUS MAZDA 3,5 OPEL VECTRA C, RENAULT LAGUNA задн. (вир-во Bosch)
Картка: 4635925390
Виробник: BOSCH
Матеріал: Низькометалев.
Ширина 1 [мм]: 122,8
Номер WVA: 24137
Ширина 2 [мм]: 122,9
УКТВЭД: 8708309198
Висота, мм: 51,8
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Товщина, мм: 15
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 140
Довжина пакування, см: 100
Вага, кг: 0.99
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 495 216 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 51.8 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Opel, Cadillac, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Vectra, 3, CTS, #3, Focus |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 122.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 122.9 мм |
- Ціна: 1 031 ₴
