
Колодки гальм. MITSUBISHI L200 2.5 DI-D (вир-во Mando)
- Немає в наявності
- Код: MPM05
859 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодки гальм. MITSUBISHI L200 2.5 DI-D (вир-во Mando)
Картка: 61001050560
Виробник: MANDO CORPORATION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MPM05 |
| Виробник | Mando |
| Висота | 50.9 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Fullback, L200 |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 155.4 мм |
- Ціна: 859 ₴
