
Колодки гальм. MAZDA 3, 5 (вир-во Mando)
- Немає в наявності
- Код: MPA08
735 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодки гальм. MAZDA 3, 5 (вир-во Mando)
Картка: 63001050555
Виробник: MANDO CORPORATION
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 70
Ширина пакування, см: 170
Довжина пакування, см: 70
Вага, кг: 0.9
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MPA08 |
| Виробник | Mando |
| Висота | 51.9 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jaguar, Opel, Volvo, Cadillac, Mazda, Citroen, Renault, Ford, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, 3, 9-3X, XF, XJ, XK, xf sportbrake, C-Max, Transit Connect, C30, #3, C5, C70, Kuga, Espace, Laguna, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, 9-3, Focus, XF Sportbrake, Tourneo Connect, Megane, S-Type, S40, GT, V50, V40, Vectra |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина | 123 мм |
- Ціна: 735 ₴
