
Колодка гальм. CHEVROLET LACETTI передн. (вир-во Mando)
- Немає в наявності
- Код: MPD15
748 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. CHEVROLET LACETTI передн. (вир-во Mando)
Картка: 69001093314
Виробник: MANDO CORPORATION
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 60
Ширина пакування, см: 160
Довжина пакування, см: 75
Вага, кг: 1.44
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MPD15 |
| Виробник | Mando |
| Висота | 51.4 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Espero, Lacetti, Epica, Evanda, Leganza, Nubira, Rezzo |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 143 мм |
- Ціна: 748 ₴
