
Колодка гальм. диск. HYUNDAI ACCENT, i30, задн. (вир-во BREMBO)
- Немає в наявності
- Код: P 30 025
1 658 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. HYUNDAI ACCENT, i30, задн. (вир-во BREMBO)
Картка: 69001319760
Виробник: BREMBO
Гальмівна система: Mando
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Номер WVA: 24322
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Висота, мм: 41
Ширина, мм: 93
Товщина, мм: 16
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 90
Довжина пакування, см: 130
Вага, кг: 0.74
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 30 025 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 41 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Accent i25, Rio, Sportage, Accent |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 93 мм |
- Ціна: 1 658 ₴

