
Колодка гальм. диск. TOYOTA HIGHLANDER задн. (вир-во BREMBO)
- Немає в наявності
- Код: P 83 138
1 542 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. TOYOTA HIGHLANDER задн. (вир-во BREMBO)
Картка: 69001323321
Виробник: BREMBO
Гальмівна система: Akebono
Контакт попередження про знос: Без датчика зносу
Номер WVA: 25481
Висота, мм: 41
Ширина, мм: 113
Товщина, мм: 15
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 90
Довжина пакування, см: 130
Вага, кг: 0.84
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 83 138 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 41 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Highlander |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 113 мм |
- Ціна: 1 542 ₴
