
Колодка гальм. диск. HONDA ACCORD задн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 494 358
1 372 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. HONDA ACCORD задн. (вир-во Bosch)
Картка: 69001403023
Виробник: BOSCH
Матеріал: Низькометалев.
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Висота 1 [мм]: 47,5
Ширина 1 [мм]: 88,6
Номер WVA: 23736
Габаритна висота 2 [мм]: 47,6
№ артикула рекомендованого приладдя: 1 987 474 610
Ширина 2 [мм]: 88,8
УКТВЭД: 8708309198
Висота, мм: 47,6
Ширина, мм: 88,9
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Товщина, мм: 15,5
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 100
Довжина пакування, см: 135
Вага, кг: 0.88
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 09864-94358 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 47.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Great Wall, Honda, Fiat, Suzuki, Rover |
| Сумісність з моделлю | Civic, Accord, CR-Z, NSX, CR-V, Swift, Integra, Odyssey, SX4, S2000, Prelude, Legend, Haval 6, Shuttle, Insight |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина | 88.9 мм |
- Ціна: 1 372 ₴
