
Колодка гальм. диск. AUDI A4, A6, VW GOLF IV задн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 466 683
944 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. AUDI A4, A6, VW GOLF IV задн. (вир-во Bosch)
Картка: 6900266596
Виробник: BOSCH
Матеріал: Низькометалев.
Гальмівна система: Lucas-Girling
Номер WVA: 20961
Висота, мм: 52,8
Ширина, мм: 87,1
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Товщина, мм: 14,3
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 100
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 0.85
Об'ємна вага: 0
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 466 683 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 52.8 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Peugeot, Lancia, Renault, Seat |
| Сумісність з моделлю | Golf, Ibiza, Scirocco, Toledo, Passat, Wind, Delta, Corrado, Espace, Polo, Cordoba, Megane, Jetta, 405, Clio |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 14.3 мм |
| Ширина | 87.1 мм |
- Ціна: 944 ₴
