
Колодка гальм. диск. VW LT 28-35 передн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 467 841
1 248 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. VW LT 28-35 передн. (вир-во Bosch)
Картка: 6900268519
Виробник: BOSCH
Матеріал: Низькометалев.
Обмеження виробника: Für Perrot
Номер WVA: 20784
№ артикула рекомендованого приладдя: SELECTIVE
Висота, мм: 75,2
Ширина, мм: 149,1
Товщина, мм: 18
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 90
Ширина пакування, см: 170
Довжина пакування, см: 110
Вага, кг: 2
Об'ємна вага: 0.56
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 467 841 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 75.2 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | G-Class, T1/TN, T1 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 149.1 мм |
- Ціна: 1 248 ₴
