
Колодка гальм. диск. HYUNDAI ELANTRA, MATRIX передн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 424 810
1 536 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. HYUNDAI ELANTRA, MATRIX передн. (вир-во Bosch)
Картка: 6900269477
Виробник: BOSCH
Матеріал: Низькометалев.
Обмеження виробника: AKEBONO System
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Номер WVA: 24031
№ артикула рекомендованого приладдя: SELECTIVE
Висота, мм: 63,4
Ширина, мм: 137,6
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Товщина, мм: 17,5
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 70
Ширина пакування, см: 170
Довжина пакування, см: 110
Вага, кг: 1.56
Об'ємна вага: 0.44
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 810 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 63 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Cerato, Elantra, Matrix |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.7 мм |
| Ширина | 137 мм |
- Ціна: 1 536 ₴
