
Колодка гальм. диск. MB E-CLASS (W211), E-CLASS KOMBI (S211) передн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 494 285
2 148 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. MB E-CLASS (W211), E-CLASS KOMBI (S211) передн. (вир-во Bosch)
Картка: 6900276331
Виробник: BOSCH
Матеріал: Низькометалев.
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Номер WVA: 23743
№ артикула рекомендованого приладдя: 1 987 474 376
Висота, мм: 67,6
Ширина, мм: 136,6
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Товщина, мм: 20
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 90
Ширина пакування, см: 160
Довжина пакування, см: 110
Вага, кг: 0.8
Об'ємна вага: 0.53
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 285 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 67.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 136.6 мм |
- Ціна: 2 148 ₴
