
Колодка гальм. диск. RENAULT KANGOO задн. (вир-во TRW)
- Немає в наявності
- Код: GDB1786
1 396 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. RENAULT KANGOO задн. (вир-во TRW)
Картка: 6900328525
Виробник: TRW
Обмеження виробника: TRW
Контакт попередження про знос: не підготовано для індикатора попередження про знос
Висота, мм: 43,9
Ширина, мм: 95,4
Додаткова інформація 2: з гвинтами гальмівного супорта
Товщина, мм: 16,0
Знак відповідності нормам: E9 90R - 01120/2401
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 110
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 0.87
Об'ємна вага: 0.23
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1786 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 43.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 95.4 мм |
- Ціна: 1 396 ₴
