
Колодка гальм. диск. RENAULT MEGANE III 08 - передн. (вир-во TRW)
- Немає в наявності
- Код: GDB1790
2 347 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. RENAULT MEGANE III 08 - передн. (вир-во TRW)
Картка: 6900328530
Виробник: TRW
Обмеження виробника: ATE
Контакт попередження про знос: не підготовано для індикатора попередження про знос
Висота 1 [мм]: 68,2
Габаритна висота 2 [мм]: 63,0
Дотримуватися технічних характеристик: 0
Ширина, мм: 155,2
Товщина, мм: 18,0
Знак відповідності нормам: E9 90R - 01107/2595
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 170
Довжина пакування, см: 120
Вага, кг: 1.88
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1790 |
| Виробник | TRW |
| Висота внутрішньої накладки | 68.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane, Laguna, Scenic, Clio |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 155.2 мм |
- Ціна: 2 347 ₴
