
Колодка гальм. диск. ESPACE -96 задн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0021.36
675 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. ESPACE -96 задн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900862155
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Bendix
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 10
Довжина, мм: 108,8
Висота, мм: 49,6
Товщина, мм: 14
Знак відповідності нормам: E990R-01118/149
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 40
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 120
Вага, кг: 0.9
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0021.36 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 49.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 108.8 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Mazda, Renault, Volvo, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Excel, S40, 3, 300C, 25, Esprit, 21, C30, #3, C70, 17, Focus |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 14 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 675 ₴
