
Колодка гальм. диск. FIAT TEMPRA 1.4,1.6 90-97 передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0146.14
739 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. FIAT TEMPRA 1.4,1.6 90-97 передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900862485
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Girling
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 4
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 13,5
Довжина, мм: 104,35
Висота, мм: 66,5
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 17
Знак відповідності нормам: E190R-01022/100
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 70
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 1.14
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0146.14 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 66.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 104.35 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Alfa Romeo, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Tipo, Spider, Uno |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |
- Ціна: 739 ₴
