
Колодка гальм. диск. FIAT DOBLO передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0172.30
1 328 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. FIAT DOBLO передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900862563
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Ate-Teves
Довжина, мм: 151,4
Висота, мм: 52,5
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 17,8
Знак відповідності нормам: E990R-01112/466
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 70
Ширина пакування, см: 170
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 1.53
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0172.30 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 52.5 мм |
| Довжина | 151.4 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.8 мм |
- Ціна: 1 328 ₴
