
Колодка гальм. диск. PEUGEOT 405 передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0262.02
793 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. PEUGEOT 405 передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900862746
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Girling
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 190
Довжина, мм: 95
Висота, мм: 49
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 18,6
Знак відповідності нормам: E990R-01112/1000
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 50
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 130
Вага, кг: 1.17
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0262.02 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 49 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 95 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 405 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18.6 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 793 ₴
