
Колодка гальм. диск. AUDI, CITROEN, FORD, PEUGEOT, RENAULT, SEAT, SKODA, VW задн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0263.05
791 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. AUDI, CITROEN, FORD, PEUGEOT, RENAULT, SEAT, SKODA, VW задн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900862752
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Girling
Довжина, мм: 87
Висота, мм: 52,9
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 17
Знак відповідності нормам: E990R-01118/457
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 46
Ширина пакування, см: 134
Довжина пакування, см: 131
Вага, кг: 0.94
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0263.05 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 52.9 мм |
| Довжина | 87 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Ford, Porsche, Seat, Lancia, Volkswagen, Skoda, Peugeot, Renault, Fiat, Audi, Citroen |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
- Ціна: 791 ₴
