
Колодка гальм. диск. NISSAN MICRA (K11) 02.1998 - передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0431.10
849 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. NISSAN MICRA (K11) 02.1998 - передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900863129
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Akebono
Довжина, мм: 120,8
Висота, мм: 45
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 15
Знак відповідності нормам: E190R-01022/048
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 70
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 1.02
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0431.10 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 120.8 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Micra |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15 мм |
- Ціна: 849 ₴
