
Колодка гальм. диск. SUBARU FORESTER передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0599.12
1 548 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. SUBARU FORESTER передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900863369
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Sumitomo
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 4
Довжина, мм: 119,2
Висота, мм: 70
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 14,5
Знак відповідності нормам: E990R-01704/049
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 150
Довжина пакування, см: 85
Вага, кг: 1.6
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0599.12 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 70 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 119.2 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Impreza |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 14.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |
- Ціна: 1 548 ₴
