
Колодка гальм. диск. RENAULT KANGOO передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0643.01
1 086 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. RENAULT KANGOO передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900863444
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Bosch
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 1
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 170
Довжина, мм: 130,8
Висота, мм: 47,4
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 18
Знак відповідності нормам: E190R-01022/188
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 75
Ширина пакування, см: 145
Довжина пакування, см: 85
Вага, кг: 1.26
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0643.01 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 47.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 130.8 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Kubistar, Kangoo |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
- Ціна: 1 086 ₴
