
Колодка гальм. диск. CHEVROLET LACETTI передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0645.12
1 488 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. CHEVROLET LACETTI передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900863449
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Akebono
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Товщина 1 [мм]: 17,6
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Товщина 2 [мм]: 18
Довжина, мм: 143
Висота, мм: 51,5
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Знак відповідності нормам: E190R-01022/248
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 70
Ширина пакування, см: 140
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 1.54
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0645.12 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 51.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 143 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Vectra, Astra, Leganza, Nubira |
| Тип | Дискові |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.6 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 1 488 ₴
