
Колодка гальм. диск. CHEVROLET LACETTI передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0645.22
1 295 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. CHEVROLET LACETTI передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900863450
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Akebono
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
УКТВЭД: 8708309198
Довжина, мм: 143
Висота, мм: 51,5
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Товщина, мм: 17,8
Знак відповідності нормам: E990R-01112/743
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 145
Довжина пакування, см: 85
Вага, кг: 1.55
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0645.22 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 51.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 143 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Lacetti, Gentra, Nubira |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 1 295 ₴
