
Колодка гальм. диск. HONDA ACCORD передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0694.02
1 139 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. HONDA ACCORD передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900863527
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Sumitomo
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина, мм: 131,7
Висота, мм: 58,5
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 17,2
Знак відповідності нормам: E990R-01112/192
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 70
Ширина пакування, см: 140
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 1.7
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0694.02 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 58.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 131.7 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda, Nissan |
| Сумісність з моделлю | 45, Accord, Primera, Almera |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.2 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 1 139 ₴
