
Тормозные колодки дисковые HYUNDAI ELANTRA, SANTA FE, TUCSON, KIA MAGENTIS задняя (пр-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0746.02
1 103 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. HYUNDAI ELANTRA, SANTA FE, TUCSON, KIA MAGENTIS задн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900863603
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Akebono
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Товщина 1 [мм]: 16
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Товщина 2 [мм]: 15,6
Довжина, мм: 98,8
Висота, мм: 41
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Знак відповідності нормам: E990R-01118/221
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 60
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 0.6
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0746.02 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 41 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 98.8 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Sonata, Matrix, Santa Fe, Elantra, Opirus, Getz, Magentis, Sportage, Grandeur, Tucson, Optima |
| Тип | Дискові |
| Товщина внутрішньої накладки | 16 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15.6 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 1 103 ₴
